Britney Spears
Blackout (Albüm)Blackout

Albüm Hakkında

Britney,Blackout albümünden ilk single olarak Gimme More'u yayınladı.Şarkı Amerikan listelerinde başarı gösteremesede,Pop Airplay listelerinde 1 numara oldu ve radyolarda sık sık çalınan parçalar arasında yer aldı.Bu single listelere 69 numaradan girdi.

Albümünden ikinci single Piece Of Me yayınlandı.Şarkıda magazincilere taş atan Britney, kendini savunmayı da ihmal etmedi.Her ne kadar Blackout albümü ve albümdeki şarkılar eleştirmenler tarafından yerden yere vurulsa da bu şarkı Britney Spears'ın beklenen eski liste başarılarından ve tempolu dans kliplerinin habercisi oldu.

Britney Spears'ın üçüncü klibi için çalıştığı iddia edildi. Fakat Jive Records şirketi Britney'in henüz klip için çalışmadığını ve rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonrada stüdyoya gelmediğini belirtti. Yeni yeni kendini toparlayıp, Break The Ice klibi için çalışmalara başlayan Spears'ın klibi müzik kanallarında gösterilmeye başladı.Animasyon şeklinde olan Break The Ice klibi Amerikan listelerine 50 numaradan girdi.Her ne kadar listelerde başarı gösterememiş olsada şarkı radyo istasyonlarında ve müzik kanallarında sıkça çalınmaya başladı.

Piece of me videosuyla En İyi Pop Videosu, En İyi Kadın Sanatçı Videosu ve Yılın videosu dallarında kazandığı 3 MTV Video Music Awards ödülünün ardından 2008 MTV Europe Music Awards'da da 2 ödülün sahibi olan Britney yeni albümü Circus'u piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Yer Alan Şarkılar

1. - Gimme More
2. - Piece of Me
3. - Radar
4. - Break the Ice
5. - Heaven on Earth
6. - Get Naked (I Got a Plan)
7. - Freakshow
8. - Toy Soldier
9. - Hot as Ice
10.- Ooh Ooh Baby
11.- Perfect Lover
12.- Why Should I Be Sad